PROMO

První půjčovna SKKI TRIKKE na SLOVENSKU je otevřena. Prvenství získalo TMR Jasná, MOTION Biela puť. Od zítřka je možný SKKI TRIKKE vyskoušet. Zábava na sněhu, kolená bez bolesti a perfektní zážitek. To je jízda na SKKI TRIKKE v Jasnej.

  


● OSLAVY ● KULTÚRNE A ŠPORTOVÉ UDALOSTI  ● TEAMBUILDING ●

Predmetom ponuky je u Vás, na mieste, organizácia netradičnej zábavy v podobe učenia sa jazdenia na Trikkoch v ich elektrickej a manuálnej verzii.

Podľa dohody privezieme na miesto dostatočný počet elektrických a manuálnych Trikkov na ktorých sa zúčastnení učia jazdiť.

Súčasťou našej akcie je predstavenie techniky jazdy na Trikku, skúšobné jazdy jednotlivcov. Na záver zorganizujeme súťaž družstiev a jednotlivcov na manuálnych trikkoch po určenej dráhe, ako aj hodnotenú „krasojazdu“ jednotlivcov na elektrických Trikkoch. Súťaž bude vyhodnotená, budú rozdané odmeny v podobe reklamných predmetov a pre víťazov pripravíme diplom a hodnotnejšie ceny.

Počet účastníkov: do 30 osôb

Čas: 1 - 3 hodiny.

Podmienkou jazdy na trikku je voľná asfaltová plocha (np. parkovisko), alebo komunikácia, eventuálne chodník.

V prípade celodenných udalostí je možné otvorenie Trikke Stage a ponuka jazdy na Trikku pre zúčastneních.

Vhodné aj pre nesúťažné vyskúšanie jazdy s účastníkmi oblečních v šatách a oblekoch.

Neváhajte nás kontaktovať a my Vám vytvoríme nezabudnuteľné zážitky.

Vytvoríme Vám súťaž vďaka pomocou trikke, na ktorej sa môže ukázať Vaša odvaha skúsiť niečo nové, zručnosť a športový a kolektívny duch.

Kontaktujte nás na našej adrese.